Doni qe të largoni nga turpi toksinat dhe të humbni peshë? Provoni këtë recetë të thjeshtë dhe shiko çfarë ndodh në vetëm 72 orë!

Një dietë e përbërë nga perime dhe fruta organike do i sigurojë trupit tuaj minerale dhe vitamina esenciale si kalcium, magnez, kalium, hekur, fosfor, vitaminë A, C, D dhe B.

Këto minerale dhe vitamina do të rritin sistemin tuaj imunitar dhe antioksiduesit e tyre do të lu*tojnë gjithashtu radikalët e lirë që shkaktojnë shumë dëmtime në trup.

Ju mund të detoksifikoni trupin tuaj me këtë recetë:

Përbërësit:

2 lugë xhinxher të grirë imët

½ lëng limoni

2 gjethe selino

1 filxhan lëng domateje

Një majë luge piper

Përgatitje

Shtoni të gjithë përbërësit përveç gjetheve të selinosë në një blender, përzierni përbërësit derisa të merrni një masë homogjene.
Hidheni këtë përzierje në një gotë dhe pastaj shtoni gjethet e selinosë.
Si ta përdorni

Konsumoni lëngun çdo ditë. Në vetëm 72 orë ju do të shihni ndryshimin pasi toksinat do të jenë larguar nga trupi juaj dhe ju lutemi mos harroni te na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .