Dua Lipa në vaskë me këngëtaren e njohur, publikohen fotot

  Dua Lipa ka habitur me fotografitë e fundit të publikuara në rrjete sociale.      

Dua Lipa ka festuar suksesin e fundit, e që është nominimi në dy kategori në “Brit Awards 2019”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet në vaskë me këngëtaren Tove Lo.

Këngëtarja suedeze dhe Dua u fotografuan në vaskë të veshura, ndërsa po argëtoheshin së bashku.

Ajo po qëndron në Los Angeles, ku edhe është e angazhuar rreth koncerteve.

Kujtojmë që dje (e shtunë) u bë e ditur zyrtarisht se Dua Lipa është nominuar në dy kategori me këngët “IDGAF” dhe “One Kiss”. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Nothing else patterns @tovelo 

A post shared by   Dua Lipa  (@dualipa) on