Dua Lipa përcjell ndeshjen Arsenal-Chelsea, sjell pamje nga tribuna

  Dua Lipa po relaksohet bashkë me prindërit, teksa po shikojnë nga afër derbin e Londrës.      

Dua Lipa ka publikuar në rrjete sociale pamje nga tribuna, ku edhe po bënte tifo për skuadrën e saj favorite, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja është kthyer në Londër pas udhëtimit që kishte në Kaliforni, ku qëndroi disa ditë dhe zgjodhi mënyrën më të mirë për t’u argëtuar me familjarët.

Për ndryshe, këto ditë publikohet projekti i ri nga Dua Lipa, këngë e cila do të jetë kolonë zanore e filmit “Alita”. /Lajmi.net/