Dua Lipa publikon imazhe nga shtrati!

Dua Lipa pavarësisht famës së madhe që sot ka ajo asnjëherë nuk heziton të shfaq dukjen e saj natyrale.

Vajza nga Kosova ka bukuri natyrale dhe kjo vihet re edhe në imazhet që ka publikuar në llogarinë e saj personale të ‘Instagramit’, shkruan Indeksonline.

Në këto imazhe shihet këngëtarja shqiptare përkrah një mikës derisa ato janë në shtrat, të thjeshta dhe të pa grimuara.

Si çdo herë tjetër edhe kësaj radhe 23 vjeçarja ka mahnitur me dukjen e saj natyrale.