Dua Lipa shfaq momente të ëmbla nga vaska

Dua Lipa vazhdon të jetë një nga artistet më të komentuara në gjithë botën.

Ai madje po shënon suksese të jashtëzakonishme, së fundmi u nominua në dy kategori në ndarjen prestigjioze të çmimeve ‘Brit Awards 2019’.

Por, përveç karrierës artistike, komentohet dhe është shumë e ndjekur në llogarinë Instagram.

Së fundmi sjellë imazhe të ëmbla, teksa shfaqet në një vaskë me një mike të sajën.

E si gjithmonë Dua duket tejet me stil dhe e ëmbël.