Dua publikon videon duke kënduar para 10 vitesh në shkollën e saj në Prishtinë

  Dua Lipa e ka publikuar një video të cilën e ka realizuar para 10 vitesh në shkollën e saj në Prishtinë.      

Këngëtarja Dua Lipa nëpërmjet një videoje të publikuar së fundmi ka treguar se gjithonë e ka pasur në qejf muzikën, shkruan lajmi.net.

Ajo ka kënduar edhe në shkollën e saj në Prishtinë para 10 vitesh dhe një video të realizuar atë kohë nga programet shkollore ka zgjedhur që ta ndajë me ndjekësit në Instagram.

“Sfida ime 10 vjeçare…mirë pothuajse”, ishin fjalët e saj./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

Loading poll ...

 

 my 10 year challenge… well almost ? 

A post shared by   Dua Lipa  (@dualipa) on