Dy artistet shqiptare në mesin e VIP-ave të veshur më bukur për vitin 2018

Viti 2018 ka qenë mjaft dinamik i mbushur me evente të ndryshme dhe mjaft të rëndësishmë.

Përgjatë këtij viti në mbrëmjet e modës dhe muzikës kemi parë veshje të llojllojshme, shkruan lajmi.net.

Kur jemi tek këto ngjarje nuk ka dyshim se ato që na bien në mend janë edhe veshjet transparente të yjeve botërore.

Në mesin e vajzave më seksi në botë hyjnë edhe artistet e tona shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Rita Ora.

Në imazhet e mëposhtme mund t’i shikoni dhe vlerëojeni vetë. /Lajmi.net/