E bën sërish, Rita Ora pozon tërësisht e zhveshur

 

Rita Ora nuk ka hezituar të shfaqet sërish e zhveshur.

Rita Ora sapo ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet nudo, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ishte shtrirë në shtrat dhe realizoi një ‘selfie’, teksa gjoksin po e fshihte me anë të duarve.

Ajo pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, ndërsa dukej tejet provokuese.

Loading poll ...

Kujtojmë që Rita Ora po shijon suksesin e albumit të saj “Phoenix”, i cili ka arritur shifra rekorde të dëgjueshmërisë. /Lajmi.net/