E dashura e Feros një ‘bishë’ në të kuqe

Në mediat rozë ishte më se i komentuar raporti në mes modeles kosovare, Arbenita Ismajli dhe reperit, Fero.

Dyshja flitet se janë në lidhje dashurie, ndërsa ishte vet modelja ajo që i bëri më të forta këto dyshime në momentin që u shfaq përmes disa imazheve në krahët e Feros.

Derisa asnjëri nga ta nuk e kanë pohuar as mohuar këtë lidhje të mundshme, bukuroshja së fundmi vjen me një video joshëse, teksa në një fustan të kuq duket tejet atraktive, duke treguar linjat e saj superjoshëse

.

Loading poll ...