E diela sportive për Yllka Kuqin dhe bashkëshortin e saj, kështu duken

  Yllka Kuqi është shfaqur si rrallë herë e veshur me rroba shumë sportive bashkë me burrin e saj.      

Këngëtarja Yllka Kuqi njihet si një femër shumë elegante, por të dielat ajo i kalon e veshur në mënyrë shumë sportive, shkruan lajmi.net.

Para disa minutash ajo e ka publikuar një foto me burrin e saj dhe të dy duken shumë të thjeshtë po ashtu të lumtur pranë njëri-tjetrit.

”E diela zbavitëse” shkruan mbi postimin e saj./Lajmi.net/