E fiksuar pas formave, kështu e kalon Vesa Luma të shtunën

Orët e vona e gjejnë këngëtaren, Vesa Luma në palestër.

Këngëtarja e njohur, kohëve të fundit është e përkushtuar maksimalisht ndaj mirëmbajtjes së linjave, shkruan Indeksonline.

Edhe në një fotografi që ka publikuar në ‘InstaStory’ ajo ka treguar se mbrëmja e së shtunës e kalon pikërisht aty.

Ndryshe, Vesa dhe bashkëshorti i saj reperi, Big Basta së bashku me djalin para pak kohësh janë kthyer në Kosovës, pas qëndrimit në Zelandën e Re.