E fiksuar pas kësaj modele, Zaimina ia kopjon veshjen për ditëlindjen e vajzës

E fiksuar pas kësaj modele, Zaimina ia kopjon veshjen për ditëlindjen e vajzës

 

Dje, Zaimina Vasjari organizoi një ndejë për një vjetorin e lindjes së vajzës së saj.

Këngëtarja nga Shqipëria, Zaimina Vasjari ka organizuar një event madhështor për ditëlindjen e vajzës, Khloe, shkruan lajmi.net.

Ajo solli disa imazhe dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, në të cilat u shfaq tejet atraktive dhe në formë me fustan të njëjtë me vajzën.

E për këtë fustan si të princeshave, Zaimina duket se është inspiruar nga modelja me famë botërore, Khloe Kardashian.

Khloe u vesh e tillë me vajzën e saj për festën e Krishtlindjeve, e si ju duket juve vlerësojini vetë. /Lajmi.net/