E mbuluar me para, Anxhelina shfaqet provokuese nga vaska

 

Anxhelina Hadërgjonaj është mjaft aktive dhe e komentuar në rrjetet sociale.

Postimi i saj i fundit ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj në llogarinë, Instagram, shkruan lajmi.net.

Kjo ngase, Hadërgjonaj publikoi një foto nga vaska në të cilën vjen tejet provokuese gjersa shfaqet e mbuluar me para.

“Gjendja për vitin 2019, në çantën time… jo në ndjenjat e mia?”, ka shkruar Hadërgjonaj krahas imazhit.

Anxhelina ka paralajmëruar rikthimin e saj në muzikë pas një pauze të gjatë që bëri në skenën tonë. /Lajmi.net/