E nisi karrierën me 2 euro në xhep, sot Mozzik e derdh pa dhimtë lëngun në tokë

E nisi karrierën me 2 euro në xhep, sot Mozzik e derdh pa dhimtë lëngun në tokë

 

Mozzik e ka publikuar një Instastory në të cilin shfaqet duke e derdhur qëllimisht lëngun në tokë.

Reperi Mozzik sot është shumë i suksesshëm në muzikë dhe po jeton një jetë të mirë jashtë vendlindjes, shkruan lajmi.net.

Por para se të bëhet i tillë e ka pranuar se fillimet e para të karrierës i ka nisur veç me 2 euro në xhep. E si duket sot kur edhe financiarisht është forcuar nuk i bën përshtypje të derdh pa dhimtë lëng në tokë.

Nëpërmjet një Instastory të publikuar Mozzik shihet duke derdhur lëngun në borë. Ai dhe gruaja e tij Loredana po shijojnë pushimet në Austri./Lajmi.net/