E pa besueshme si duket Andrra Destani kur grimohet vetë

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit Sinan Hoxha, që konsiderohet si një nga këngëtarët më të popullarizuar në Shqipëri. Sinani është kultivues i muzikës turbo-folk, shkruan “Kosovarja”.

A thua, a i pëlqen Andrres muzika e Sinanit? Kjo, mbetet një pyetje pa përgjigje.

Andrra ka marrë mjaftë vëmendje që nga koha që është lidhur me këngëtarin nga Tirana. Ajo, duket shumë bukur dhe pamja e saj nuk kalon pa u komentuar, shkruan “Kosovarja”.

Gjithsesi, duket kaq bukur kur hyn në duart e grimerëve profesionist, se kur grimohet vetë le mjaftë për të dëshiruar.

Kështu duket Andrra kur lyhet në shtëpi./Kosovarja/

Loading poll ...