E patë të shtrirë në spital, por ja ku është sot Bleona

Ditëve të fundit u fol shumë për të, ku u zbulua se këngëtarja po bëhet nënë së shpejti, shkruan Kosovarja.

Bleona është tejet aktive në rrjetet sociale, komentohet në çdo lëvizje që bën.

Imazhin e radhës që ka hedhur në instagram, ka marrë shumë komente dhe pëlqime, e që këngëtarja shihet më sportive seç jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Kohë dimri, e ajo po e shfrytëzon më së miri edhe të ftohtin, duke dalë për skijim.

Padyshim vlen të ceket se i shkon shumë e kuqja, e për këtë flet imazhi që vijon./Kosovarja/