E rralle : Gruaja ,barku im është zhdukur që kur fillova të pija këtë çdo mëngjes

Gjyshërit tanë gjithmonë kishin një lloj ilaçi për çdo sëmundje. Përbërësit dhe ilaçet natyrale ishin shumë efektive dhe e zgjidhni problemin në një kohë shumë të shkurtër. Yndyra e akumuluar në bark kryesisht është diçka shumë e bezdishme dhe shqetësuese.

Ka shumë faktorë që mund të shkaktojnë yndyrë të tepërt në këtë zonë, që lidhen kryesisht me inflamacionin e stomakut, dietën e varfër ushqimore dhe akumulimit të lëngjeve.

Ky është një problem i madh në mbarë botën dhe perveçse një problem estetik, bëhet shkak edhe i shumë shqetësimeve shëndetësore. Por, ka një pije që e djeg yndyrën kryesisht në këtë zonë të trupit dhe ul barkun në një kohë shumë të shkurtër.

Përbërësit:

Xhenxhefil i freskët

Gjethe mente

1 kastravec

1 limon

2 litra ujë

Udhëzime:

Lani të gjithë përbërësit mirë, qërojini dhe prejini në copa. Vendosini në një enë sëbashku me ujin. Vendosini në zjarr të ziejnë. Largojeni përzierjen nga zjarri dhe lërini të ftohet.

Më pas vendoseni në frigorifer dhe lëreni gjatë natës. Konsumojeni këtë ilaç të fuqishëm 3 herë në ditë: në mëngjes para të hani vaktin e mëngjesit, pastaj pas drekës dhe para se të flini gjumë.

Pas këtij trajtimi të përdorur në mënyrë të rregullt, yndyra e barkut do të shkrihet brenda disa javëve. Kjo pije poashtu eliminon toksinat nga trupi juaj dhe përmirëson metabolizmin. Krahas punes tone te palodhur per t’iu informuar, na e shperbleni dhe ju qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur ( Foton apo Videon qe ndodhet me poshte ) . Faleminderit per mirkuptimin .