E shtrirë në shtrat, Dua Lipa jep një lajm të rëndësishëm për fansat

Dua Lipa tregon se natën e Vitit të Ri do ta mbajë performancën e fundit.

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa me një foto të shtrirë ka dhënë një njoftim për të gjithë fansat e saj, shkruan lajmi.net.

“Të dashurit e mi, 2018 ka mbaruar. Është koha për thirrje në rockuineve ABC! #RockinEve ?2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣?mos mungoni”, ka shkruar ajo.

Vlen të ceket se, Lipa edhe këtë vit u shpall artistja më e suksesshme në botë me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme anembanë botës.

Nga ana tjetër ajo po shijon edhe jetën private e cila tash e një kohë është në lidhje me modelin britanik, Isaac Carew. /Lajmi.net/

Loading poll ...

View this post on Instagram

My lovesssss, 2018 is almost over. It’s time to ring in the new year on @rockineve , 12/31 at 8/7c on ABC! #RockinEve ?2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣? don’t miss ?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on