Edhe e veshur, Kim Kardashian lë pa fjalë me format trupore

Kim Kardashian është shumë aktive me publikimin e imazheve të reja në rrjete sociale.

Kim Kardashian sapo ka publikuar një fotografi të re, në të cilën shfaqet e veshur në të zeza, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja shfaqet atraktive, teksa tregon format trupore edhe në këtë veshje, sidomos belin e sheshtë.

Për ndryshe, Kim është e martuar me Kanye West dhe kanë tre fëmijë, North, Saint dhe Chicago. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on