Edi Kastrati emocionohet kur flet për familjen: Mundohem që…

 

Edi Kastrati, i njohur si Gjakovari në serialin vendor “O sa mirë” ka arritur që ta rrëmbej një numër të madh të fansave.

Jashtë serialit ai bën një jetë të mirë ndërsa pranë gruas dhe fëmijëve të tij duket shumë i kompletuar, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Edi ka qenë i ftuar në emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, ku ka folur për familjen dhe surprizat e serialit “O sa mirë”.

Se çfarë thotë ai për familjen dhe a gjen kohë të mjaftueshme të kaloj me ta e mësoni në storien e mëposhtme. /Lajmi.net/

Loading poll ...