Edona Llalloshi kujton Rugovën: Nderi dhe krenaria e shtetit të Kosovës

 

Edona Llalloshi e ka kujtuar ish presidentin historik, Ibrahim Rugova në 13 vjetorin e vdekjes.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare e ka publikuar një foto në Instagram, imazh në të cilin shihet me ish presidentin historik, Ibrahim Rugova, shkruan lajmi.net.

Në përvjetorin e 13-të të vdekjes së Rugovës Edona Llalloshi e ka cilësuar atë si nderin dhe krenarinë e kombit.

”Nderi dhe krenaria e shtetit të Kosovës dhe popullit Shqiptar ne përgjithësi”, ka shkruar Edona pranë fotografisë./Lajmi.net/