Edona Llalloshi me fjalë të mëdha për këngën e Tunës dhe Armend Regjepagiqit

Edona Llalloshi me fjalë të mëdha për këngën e Tunës dhe Armend Regjepagiqit

 

Tuna e ka rikthyer në skenë këngëtarin, Armend Regjepagiqi.

Këngëtarja shqiptare në mesin e shtatë këngëve ka realizuar edhe një duet me Armend Regjepagiqin “Harrova”, shkruan lajmi.net.

E për këtë këngë, Edona Llalloshi ka thënë disa fjalq teksa i komplimenton dy artistët e mëdhenj shqiptarë.

Loading poll ...

“Nostalgji perlë e muzikës shqiptare, ju lumtë”, ka shkruar Llalloshi krahas videos së publikuar në InstaStory.

Nga ana tjetër, Edona po vazhdon të jetë aktive me projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. /Lajmi.net/