Edona rikujton një foto nga arkiva, kaq ëmbël duket

Eleganca dhe stili i saj i veçantë gjithmonë janë prezent tek këngëtarja e njohur Edona Lalloshi, shkruan “Kosovarja”.

Këtë veprim nuk e lë anash as tek vajza e saj Doa.

Për ndjekësit e saj, Edona ka rikujtuar një foto të vitit 2004, së bashku me vajzën e saj.

Me një përqafim kaq të thellë, ajo shpreh dashurinë që ka për të bijën./Kosovarja/