Egzona Muqiqi shkon me frizurë në punë

Është e dalluar dhe e komentuar gjithmonë për stilin e veçantë që ka.

Egzona Muqiqi vazhdon të jetë si një nuse e dalluar në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është tejet aktive me postime të shumta në rrjete sociale, duke iu qëndruar ndjkësve të saj gjithmonë afër.

Çdo ditë Egzona rifreskon Instagramin e saj me një fotografi nga puna e që duket gjithmonë mahnitëse.

Sot, ajo befasoi teksa në punë shfaqet me flokë të rregulluara dhe grim të rëndë.

Vlerësojeni edhe ju këto imazhe që ka postuar ajo. /Kosovarja/