Egzona në superformë edhe pas lindjes së binjakëve

Gruaja e Albatrit Muqiqit , Egzona Muqiqi para dy javëve lindi dy fëmijë bineq , Elian dhe Eraldin.

Ajo sot postoi një “Instastory” në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihej me forma trupore atraktive ani pse nuk ka kaluar kohë e gjatë që ka lindur.

Egzona poashtu është nënë edhe e një vajze tjetër me emrin Amelia.