Egzona shfaqet me binjakët, por shikoni kush i mungon asaj

Dje, ishte dita më e lumtur për Egzonën dhe Albatritin, shkruan “Kosovarja” .

Ata tashmë u bënë prindër të tre fëmijëve, Amelia ishte gëzimi i parë mirëpo dje iu shtuan edhe Elia dhe Eraldi.

Postimet e Egzonës nuk mungojnë as në spital, ajo së fundmi ka postuar disa fotografi me binjakët e posalidur.

Por nuk lë anash as vajzën e madhe, Amelian, duke shfaqur mungesën e saj ./Kosovarja/

 

Egzona Muqiqi

Gepostet von Albania Viral am Donnerstag, 17. Januar 2019