Elegante dhe pa reçipeta, Oriola Marashi mahnit në këtë paraqitje

  Sa herë përmendet emri i saj na bien në mend imazhet provokuese që publikon.      

Modelja nga Shqipëria, Oriola Marashi mahnit fansat sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, Marashi ka sjell setin e ri fotografik në të cilin shfaqet e mahnitshme në një fustan elegant pa reçipeta.

Oriola shquhet për format trupore bombastike, për të cilat duhet pasur zili nga të gjithë.

Bukuroshja shqiptare shpesh është komentuar për relacionet e saj me meshkuj shqiptarë, pasi është parë edhe me emra të njohur të skenës. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Pa pa @pajtimraci ? dressed me up like a doll , than I hit @leonardselmani ? told him give me a call Whole squad on point ? 

A post shared by   Oriola Marashi  (@oriolamarashi) on