Elgit Doda u tregon fansave se kur do vijë në bashkëpunim me të dashurën

 

Elgit Doda dhe Klea Huta janë një ndër çiftet më të pëlqyera shqiptare.

Së fundmi, Elgiti i është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve në rrjetet sociale, në llogarinë e tij, Instagram, shkruan lajmi.net.

E një nga pyetjet që iu bë Elgitit është se kur do të bëjë një këngë me të dashurën e tij, e më pas i komplimenton si çift.

“Kur të jetë momenti”, është përgjigja e këngëtarit shqiptar.

Ndryshe, dyshja janë të lidhur që një kohë e lirshëm mund të themi se janë çift për tu pasur zili. /Lajmi.net/