Elita nuk i reziston dot ushqimit, shikojeni se çfarë konsumon

Është në pritje të fëmijës së parë.

Edhe pse nuk është pjesë më e televizonit, pra e jetës publike, ajo po vazhdon të jetë tejet aktive në rrjetet sociale.

Herë pas hërë na tregon edhe ushqimet të cilat konsumon, për çka edhe është fryrë aq shumë, shkruan Kosovarja.

Edhe këtë herë ajo ka treguar se ka një oreks të çuditshëm, ku gjatë videove shihej fruta të përzier me limon dhe më vonë edhe ushqime tradicionale.

Kujtojmë, se Elita i dha fund beqarisë, duke u martuar në shtator të këtij viti me reperin e njohur Gjikon. /Kosovarja/

Loading poll ...

Elita Rudi

Gepostet von Albania Viral am Donnerstag, 27. Dezember 2018

Elita Rudi

Gepostet von Albania Viral am Donnerstag, 27. Dezember 2018