Elita Rudi ruan linjat pas lindjes së djalit, kështu duket me minifund 

 

Elita Rudi i ka ruajtur linjat trupore pas lindjes së Zërit.

Moderatorja Elita Rudi është bërë nënë për herë të parë, kështu duke sjell në jetë djalin të cilit ia kanë vënë emrin Zëri, shkruan lajmi.net.

Sikur edhe çdo femër që pas linjdes ka synim t’i ruajë linjat sigurisht se është përpjekur edhe Elita e cila edhe ia ka dalë.

Kjo vihet re në një postim të fundit të cilin e ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, aty ku moderatorja seksi është veshur shkurt.

Kujtojmë se emri i djalit të saj dhe Gjikos është komentuar shumë në publik andaj sot ajo ka ardhur për herë të parë me reagim.

Një prej komentuesve i shkruan “Paramendo kur t’rritet edhe pak kur t’i thonë: O Zëri lëshoja zërin televizorit”.

Kjo bëri që moderatorja t’ia mbyll gojën me përgjigjen, ku shkroi “Edhe Erës i thonë shumë po fryn era, edhe Borës i thonë shumë po bie borë, edhe Malit i thonë a po ikim në mal etj”. /Lajmi.net/