Elita vishet si zonjë serioze, e gjithë vëmendja shkon te grimi i saj

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të përfolura nga mediat dhe publiku shqiptar.

Ajo para pak muajsh u martua me reperin, Gjiko dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar mori vëmendjen e të gjithëve, përcjell ORAinfo.

Elita tani është shtatzënë në fëmijën e parë dhe gjatë kësaj kohe duket se ka ndryshuar shumë.

E në një fotografi që ka qarkulluar së fundi në rrjete sociale, Elita shihet e veshur si zonjë por grimi e ka zbukuruar edhe më shumë.

Loading poll ...