Elita Ziberi zgjedh mes dy reperëve të njohur shqiptarë

Elita Ziberi ka zgjedhur njërin prej reperëve të njohur shqiptarë.

 

Pjesë e emisionit ‘Mirage’ konkretisht rubrikës ‘Kë zgjedh’ ishte këngëtarja Elita Ziberi, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte e ‘detyruar’ të zgjedh mes emrave të njohur të estradës shqiptare, ndër ta mes Noizyt dhe Ledri Vulës.

E pyetur se kë zgjedh mes dy reperëve shqiptarë, Elita tregoi emrin dhe tha disa fjalë për njërin prej të dyve.

Për detaje ua sjellim intervistën e plotë në vazhdim./Lajmi.net/