Elvana Gjata me stil të veçantë të imazhet e fundit

 

Elvana Gjata është shumë aktive në rrjete sociale.

Elvana Gjata ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja u zhfaq e veshur me një palë xhinse dhe këmishë shumëngjyrëshe, teksa pozoi e ulur në një karrige.

Projekti i fundit nga Elvana Gjata është “Tavolina e mërzisë”, këngë e cila njëherësh është kolonë zanore e filmit “2 gisht mjaltë”.

Pas kësaj kënge, Elvana ka nisur përgatitjet për projektet e reja. /Lajmi.net/