Elvana Gjata sjell remix-in e këngës “Tavolina e Mërzisë”

 

Elvana Gjata ka sjell remix-in e “Tavolina e Mërzisë”.

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata ka lansuar edhe remix-in e këngës së saj të re “Tavolina e Mërzisë” të punuar nga ‘Cricket Music’, shkruan lajmi.net.

Këtë tashmë mund ta gjeni në kanalin zyrtar të Elvanës dhe nuk ka dyshim se do t’i pëlqejë edhe fansave të saj.

Përndryshe, kënga origjinale “Tavolina e Mërzisë” në platformën YouTube ka grumbulluar afro shtatë milione klikime.

Loading poll ...

Elvana pas këtij projekti ka lansuar edhe “Pa dashuri”, që është kolonë zanore e filmit “2Gisht Mjaltë”. /Lajmi.net/