Emina Cunmulaj bën këtë ndryshim në pamjen e saj

Do të befasoheni me ndryshim që Emina Cunmulaj ka bërë.

 

Emina Cunmulaj është një nga modelet më të pëlqyera në SHBA, shkruan lajmi.net

Me fotografinë e publikuar në llogarinë e saj në Instagram Cunmulaj ka befasuar të gjithë me ndryshimin që ajo ka bërë.

Në postimin me mbishkrim “Liria vjen në forma të ndryshme” modelja shfaqet me flokë të shkurtuara.

Ndryshe, Emina është e martuar me biznismenin Sam Nazarian dhe është nënë e dy fëmijëve. /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 Freedom comes in different ways ? Thank you ✂️ @riawna @ninezeroone #shorthair 

A post shared by   eminacunmulaj  (@eminacunmulaj) on