Emina dhe Dua takohen sëbashku, modelja ka dy fjalë për këngëtaren

Modelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj dhe familja e këngëtares me famë botërore Dua Lipa janë takuar së bashku.

Ka qenë Emina e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet bashke me bashkeshortin, prinderit e Duas dhe këngëtaren. Krahas fotos së publikuar në rrjete sociale Emina ka shkruar:

“Familja e bukur Lipa, Dua ti je e mrekullueshme, energjia jote dhe bukuria juaj e brendshme është përtej asaj të mrekullueshmes”,-përfundon modelja e njohur shqiptare.