Enca debat me ndjekësin e saj në Instagram

 

Enca Haxhia ka bëre një debat me një ndjekës të saj në Instagram.

Në një fotografi të publikuar në rrjetin social Instagram, Enca Haxhia shihet me një veshje sportive por ku ka ekspozuar edhe gjoksin dhe kjo nxiti debat me fansin, shkruan lajmi.net.

Komentuesi fillimisht i shkroi: “Mbërtheu moj se me plase”. Ndërsa, Enca ja kthen me: “Ckuptim ka pastaj”.

Komentuesi përfundon debatim me këtë fjali: “Normal sepse është e vetmja gjë që mund të shesësh”.

Përndryshe projekti i fundit i këngëtares nga Shqipëria është një Balad ku numëron mbi tre milion klikime në YouTube. /Lajmi.net/