Enca Haxhia i shkruan koment në shqip çiftit Cardi B dhe Offset

 

Enca Haxhia ka habitur me komentin që ua ka lënë reperes së famshme Cardi B dhe partnerit të saj Offset.

Cadi B dhe Offset kanë publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaqën bashkë me vajzën, shkruan lajmi.net.

Përmes këtij portreti familjar, çifti kanë uruar me rastin e festës së Pashkëve, ku edhe pranuan shumë komente nga ndjekësit.

Në këto komente, të bie në sy ai që ua la Enca Haxhia, e cila shkruan “Ju rujt Zoti”.

Madje, për t’ua bërë të ditur edhe ndjekësve të saj se çfarë komentoi ajo shkroi “Ju Rujt Zoti Edhe juve qe po e shifni Kte”. /Lajmi.net/