Enca Haxhia ‘peshku’ më i madh i detit

 

Enca Haxhia nuk ju lë ta harroni dhe sapo erdhi me një pozë nga deti.

Këngëtarja Enca Haxhia e ka publikuar një foto të re në Instagram në të cilën është shfaqur shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Imazhin ajo e ka realizuar në mes të detit dhe vjen pas një kohe të gjatë pa postuar nga vendet e nxehta.

Duke qenë se ajo ka linja të thelluara trupore, nga bikinit që ka veshur vihen re në detaje.

“Ska gje qe se rregullon icik det + icik reggaeton ???  #chillin “, ka shkruar këngëtarja pranë postimit të fotografisë./Lajmi.net/