Enca ironizon me vezën që theu rekord në Instagram

  Edhe Enca Haxhia ka komentuar vezën që theu rekord në Instagram.      

Enca Haxhia nuk ka lënë pa komentuar vezën që po bën xhiron e rrjetit, shkruan lajmi.net.

Një vezë e thjeshtë, e cila u postua në Instagram, ka arriur ta thyej rekordin e Kylie Jennerit, me fotografinë e parë të vajzës.

Këngëtarja shqiptare ka komentuar mbi atë fotografi duke shkruar “Më duhet ajo vezë për tostin francez. tani”.

E në një tjetër postim, ajo bën shaka, duke shkruar se si arriti veza të marrë më shumë pëlqime se ajo dhe Kylie Jenner. /Lajmi.net/