Enca na habit, përveç fytyrës vendos ‘make up’ edhe në pjesë të trupit

 

Këngëtarja Enca Haxhia e ka zbuluar një detaj interesant për veten.

Enca Haxhia ka treguar nëpërmjet një postimi se përveç në fytyrë vendos ‘make up’ edhe në këmbë, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri pas publikimit të një fotografie në Instastory dhe i habiti të gjithë. Do të thotë ngjyra e saj e trupit nuk qenka natyrale.

Ajo njihet për publikun si njëra ndër femrat më seksi e cila ndër vite që nga fillimet e karrierës ka qenë në qendër të vëmendjes.

Fotot, videot, klipet e Enca Haxhisë është pothuajse e pamundur të mos komentohen./Lajmi.net/