Enca na habiti, përveç fytyrës vendos ‘make up’ edhe në këtë vend të trupit

Enca na habiti, përveç fytyrës vendos ‘make up’ edhe në këtë vend të trupit

 

Këngëtarja Enca Haxhia e ka zbuluar një detaj interesant për veten.

Enca Haxhia ka treguar nëpërmjet një postimi se përveç në fytyrë vendos ‘make up’ edhe në këmbë, shkruan lajmi.net.

Këtë e bëri pas publikimit të një fotografie në Instastory dhe i habiti të gjithë. Do të thotë ngjyra e saj e trupit nuk qenka natyrale.

Ajo njihet për publikun si njëra ndër femrat më seksi e cila ndër vite që nga fillimet e karrierës ka qenë në qendër të vëmendjes.

Fotot, videot, klipet e Enca Haxhisë është pothuajse e pamundur të mos komentohen./Lajmi.net/