Enca nuk di të ndalet, fotografon të pasmet nga afër

Enca Haxhia ka provokuar ndjekësit me fotografinë e fundit.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi provokuese, në të cilën ka fotografuar të pasmet nga afër, shkruan lajmi.net.

Por, bashkë me këtë foto, këngëtarja kishte edhe një mesazh lidhur me atë se si komentohet për çfarëdo veshje që përdor në paraqitjet publike.

Sipas Encës, kur ajo shfaqet pa veshje njërëzit e pyesin përse shfaqet aq e zhveshur, ndërsa kur pozon e veshur, e pyesin të kundërtën.

“Më kujtoni si mbretëreshë, e cila bën çfarëdo të dëshiron. Nganjëherë ndihem e frymëzuar duke u veshur si një zonjë, nganjëherë ndihem e frymëzuar duke qëndruar pa grim, komfort dhe ndonjëherë frymëzohem kur shfaqem seksi. Por, vetëm unë kam të drejtën dhe lirinë të zgjedh dhe të bëj çfarëdo që më frymëzon mua”, ka shkruar ajo.