Enca provokon fansat me dekoltenë e hapur

 

Enca Haxhia së fundmi ka performuar në Kurdistan.

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia pas performancës në Kurdistan ka vizituar edhe disa vende të tjera, shkruan lajmi.net.

Kështu, bukuroshja jonë nuk heziton t’i mbajë aktiv fansat me imazhe dhe video të ndryshme, pa lënë anash edhe ato provokuese.

“Ajo çfarë mund të më bësh ti është të më duash”, ka shkruar Enca.

Loading poll ...

Përndryshe, Enca është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit “Baladë” që ka mbledhur afro tre milionë klikime. /Lajmi.net/