Engjëllusha Salihu sjell këngën e re “Fejesa”

 

Engjëllusha Salihu ka sjell këngën e re.

Këngëtarja shqiptare njëherëshit edhe vajza e Shyhrete Behlulit, Engji ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Fejesa”, titullohet kënga e re e saj e realizuar me videoklip në të cilin zhvillohet edhe një ceremoni mes të rinjëve.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Abaz Selmai, për orkestër dhe muzikë është përkujdesur Miti Geci ndërkaq për videon MProduction.

Projektin tanimë mund ta gjeni në platformën YouTube dhe pritet që t’i pëlqejë fansave të saj. /Lajmi.net/