Eni dhe Genci sjellin pamje të reja nga pushimet në Tajlandë

  Çifti Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë nisur pushimet në një vend tropikal.      

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë sjell imazhe nga vendi ku po qëndrojnë gjatë pushimeve të para të këtij viti, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, ata kanë ndarë me ndjekësit fotografi, në të cilat tregojnë vendet që po vizitojnë.

Kujtojmë që dyshja e kanë bërë publike lidhjen në një prej emisioneve që u realizuan për fundvit.

Eni dhe Genci kanë bashkëpunuar edhe rreth projekteve muzikore, të cilat u pritën mirë në publik. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 In the Jungle 

A post shared by   Genc Prelvukaj  (@gencprelvukaj) on