Eni dhe Genci takojnë këngëtarin e njohur në Tajlandë

  Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë takuar edhe një artist të njohur në Tajlandë.      

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi prej ditësh po pushojnë në Tajlandë, shkruan lajmi.net.

Çifti gjatë ditës së sotme janë takuar me Medën, bashkëshorten e tij si dhe këngëtaren Vjollca Haxhiu.

Ata kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave kanë treguar se po argëtohen në maksimum.

Për ndryshe, çifti Eni dhe Genci ka pak kohë që e kanë konfirmuar lidhjen e tyre. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 ???? in ???? @enikociiii @mehdin_pergjeqaj @luljeta_pergjeqaj @vjollcahaxhiuu 

A post shared by   Genc Prelvukaj  (@gencprelvukaj) on