Eni Koçi para Gencit merr pozën joshëse në bikini

  Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë duke pushuar bashkë në Tajlandë.      

Këngëtarët, Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi tash e disa ditë kanë nisur pushimet dhe Tajlanda ishte destinacioni të cilin e kishin zgjedhur, shkruan lajmi.net.

Çifti atje duket se po kalojnë çaste të këndshme bashkë, të paktën kështu po duken nëpër fotografitë e postuara.

Genc Prelvukaj është shndërruar në një fotograf profesional dhe e dashura e tij Eni po merr poza joshëse para tij.

Së fundmi ajo e ka publikuar një foto në bikini të cilën ia ka bërë Genci, dhe duket shumë seksi.

Dyshja për media nuk kanë folur për lidhjen e tyre dhe tash së fundmi kanë filluar të dalin hapur pasi në fillimet e tyre janë munduar që ta ruajnë më shumë privatësinë./Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 The tans will fade but the memories will last forever☀️ 

A post shared by   Eni Koci  (@enikociiii) on