Eni viziton kompleksin memorial “Adem Jashari”, ja çfarë thotë

 

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj dje vizituan Prekazin.

Eni Koçi përmes rrjeteve sociale ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga vizita që ajo dhe Genci i bënë kompleksit memorial “Adem Jashari”, shkruan lajmi.net.

“Ne Prekazin e Shqiptareve te medhenj – Jasharajve ?”, ka shkruar këngëtarja mbi këto imazhe.

Për ndryshe, çifti ka pak muaj që e kanë konfirmuar fejesën, ndërsa tani nuk ngurrojnë të dalin bashkë publikisht. /Lajmi.net/