Era Istrefi në adoleshencë, këto foto të saj s’duhet t’i humbisni

  Këngëtarja Era Istrefi ndër vite ka ndryshuar shumë.      

Këngëtarja Era Istrefi sot është emri më i komentuar në mediat rozë, si shkak i suksesit që ka arritur me projektet muzikore, shkruan lajmi.net.

Ajo u bë emër i komentuar edhe në mediat e huaja pasi edhe jashtë vendlindjes, nëpër botë ka gjetur mbështetje të madhe.

Ajo është edhe një femër me shumë stil dhe seksi, e tillë ka qenë gjithmonë për nga stili ani pse sot ka pësuar ndryshime drastike.

Në vazhdim ju sjellim disa foto të siguruara nga adoleshenca e Erës, atëherë kur ajo nuk ka qenë e famshme./Lajmi.net/